Acum citesti
Prins între două mașini, un biciclist scapă ca prin minune

„A scăpa ca prin urechile acului” va căpăta un nou înțeles după ce veți vedea montajul de mai jos. Un biciclist este prins chiar în mijlocul unei coliziuni dintre două autovehicule, dintre care una este o camionetă, dar scapă nevătămat.

Vezi Comentarii (3)
  • Pe langa faptul ca tipul e super norocos, fiti atenti si la importanta centurii. cum l-a miscat putin pe camionagiu cum a si zburat pe locul din dreapta. Si daca tu crezi in centura obligai si pe cei cu care calatoresti sa o poarte pt ca iti pot pune viata ta in pericol daca devin obiecte miscatoare prin masina in caz de accident.

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicata.

17 − seven =