Acum citesti
Drag Bicycles angajează consultant de vânzări

Daca esti pasionat de biciclete, ai experienta in vanzari, esti motivat si doresti sa faci parte din echipa Drag Bicycles nu ezita sa ne transmiti CV-ul la: [email protected].

Responsabilitati:

–  Oferă consultanta clientiilor în alegerea bicicletelor, pieselor si accesoriilor potrivite
–  Asigura procesul de vanzare in magazin: interactioneaza cu clientii,  lucreaza cu casa de marcat si programul de gestiune, incaseaza contravaloarea marfurilor, etc.
–  Atitudine pozitiva si rabdare in lucru cu clientii.

Cerințe:

– Caracter echilibrat
– Abilitati in prezentarea si vanzarea produselor
– Abilitatea de a comunica cu clienții
– Abilitatea de a lucra în echipă
– Abilități tehnice în domeniul bicicletelor
– Cunostinte PC (word, excel)
– Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic
– Capacitatea de a lua decizii independente
– Responsabilitate personală
– Experienta intr-o pozitie similara
– Vorbitor de limba engleza.

Oferim:
– Remuneratie adecvată
– Stabilitate și securitate
– Oportunitate de dezvoltare.

Vezi Comentarii (0)

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicata.

11 + one =