Acum citesti
Maros Bike angajează tehnician service

Maros Bike – Companie specializata in vanzari – Biciclete, piese, accesorii, echipamente si orice din domeniul ciclismului, cu vechime de peste 24 ani si mii de biciclete vandute anual, activand atat On-Line, dar mai ales in magazinul fizic cu sediul in Cluj-Napoca Str. Aurel Vlaicu Nr.114 – angajează imediat :

Tehnician Service Specializat  ( Mecanic specialist profesional).

OFERIM:
– oportunitate de relocare din alt oras in frumosul si super-dinamicul Cluj-Napoca
– salariu motivant si dinamic in functie de talentul dovedit, implicare si rezultate
– bonus’uri de Sarbatori, si program flexibil ( la alegerea dvs 8 ore munca intre 9am-20pm)
– echipa de colegi faini, toti oameni buni implicati si pasionati
– posibilitate de crestere salariala si evolutie tehnica in viitor
– job stabil si de viitor pt o cariera cat mai lunga impreuna cu noi

CERINTE:
–om super-pasionat de ciclism cu vaste cunostinte și de tot ce înseamnă acest univers
–om integru, de cuvant, ordonat si muncitor harnic ce doreste sa se afirme
–varsta ideala intre 25-35 ani, atitudine pozitiva, flexibil si pro-activ

Obligatoriu experienta avansata in Bicicletele si Componentele de calitate:

—Mecanica Biciclete ( transmisii, schimbatoare, BB’s, rulmenti, etc)
—Hidraulica Avansata (Service Complet A-Z  Furci Aer- Amortizoare – Frane)
—Electronica eBikes ( Shimano, Bosch, Brose, Yamaha, diagnoza, reparatii, inlocuiri)

DESCRIEREA JOBULUI:

–executarea lucrărilor dе Service Specializat ( service de calitate, avansat – mecanic, hidraulic sau eBike – catre clientii magazinului)
–intretinerea zonei de lucru proprii, a inventarului si necesarului de scule si consumabile, curateniei si organizarii spatiului Service
–ocazionale relatii cu clientul pentru stabilirea detaliilor tehnice, de acte, sau de orice natura in vederea rezolvarii cazului de service
–contribuția activă la dеzvoltаrеa și îmbunătățirea activităților specifice.

Asteptam CV-ul tau si orice informatii cu bucurie pe:

  [email protected] sau direct la telefon 0752193260.

Vezi Comentarii (0)

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicata.

8 − 4 =