Acum citesti
Giant angajează Store Assistant

giant_angajeazaDaca esti pasionat/a de ciclism, ai experienta in vanzari si doresti sa faci parte din echipa Giant, asteptam CV-ul tau pe [email protected] sau pe [email protected].

Giant Store Assistant

CANDIDATUL IDEAL:
– Experianta in vanzari de biciclete
– cunoaşterea industriei velo din Romania;
– studii superioare sau medii;
– abilitati de comunicare si negociere foarte bune;
– comportament proactiv, spirit de echipa, entuziasm, determinare, responsabilitate;
– disponibilitate pentru deplasari;
– cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilitati:
– Oferirea de consultanta clientilor in vederea alegerii produsului sau serviciului solicitat;
– Promovarea produselor si serviciilor oferite de companie: vanzari velo, post-vanzare, service
– Stabilirea si dezvoltarea de relatii profesionale cu clientii si potentialii clienti ai companiei;
– Prospectarea si intelegerea pietei;

Beneficii:
– oportunitatea dezvoltării profesionale si personale intr-o companie dinamica;
– pachet salarial atractiv;
– training.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Giant, cel mai mare producator de biciclete de calitate din lume, a fost devotat culturii ciclismului si sportului in general, inca din 1972. Azi, Giant imbina tehnologia inovativa cu expertiza in domeniul productiei, pentru a crea produse care se potrivesc perfect fiecarui tip de ciclist.

Vezi Comentarii (0)

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicata.

12 + 6 =