Noul concurs foto: modifcări

Datorită tentavelor de fraudare a voturilor din ultima perioadă (bate spre politică, nu-i așa?), am decis să modificăm regulamentul concursului foto.


Astfel, concursul foto săptămânal va deveni concurs foto lunar iar fotografiile câștigătoare vor fi alese de o comisie fomată dintr-un reprezentant freerider.ro, respectiv marosbike.ro, susținătorul acestui concurs. Vor exista 4 premii pentru luna respectivă care vor fi atribuite către patru persoane care au participat la concursul foto.


Concursul lunii august se va încheia pe data de 8 Septembrie, dată când vor fi anunțați și câștigătorii. Pentru mai multe informații despre premii sau pentru a lua parte la concursul foto lunar, te invităm să accesezi această pagină.


Mulțumim pentru înțelegere,


Echipa FreeRider.ro


Dragos Mitroi

Inițiatorul proiectului FreeRider.ro, are la activ peste 250 de biciclete testate și evaluate în mod obiectiv. Pedalează din 1998 pe mountainbike și din 2009, aproape zilnic, pe site-ul de față.

Share
Published by
Dragos Mitroi

Stiri Recente

DT Swiss 1700 și 1500: noua generație de roți MTB

Puține nume din lumea componentelor de bicicletă inspiră același nivel de încredere ca DT Swiss.…

18 ore in urma

Orbea lansează noul Wild LT: e-MTB de enduro cu motor Avinox și suspensie de 170 mm

Orbea a prezentat noua generație Wild LT, unul dintre cele mai importante modele din gama…

24 de ore in urma

Înscrierile la BikeXpert Alpine Challenge 2026 sunt deschise. Revine traseul lung clasic de 73 km

Organizatorii BikeXpert Alpine Challenge au dat startul înscrierilor pentru ediția cu numărul 13 a uneia…

o zi in urma