E cineva aici care a avut probleme cu câinii, în timp ce mergea cu bicicleta? Pățania unui copil din California s-ar putea să vă ofere soluția ideală pentru a scăpa de acestă problemă, chiar dacă pare puțin probabil ca o pisică să fie răspunsul.
În perioada 19-21 iunie, stațiunea Băile Felix – Betfia a găzduit Crater Bike Fest 2026,…
Dacă acum 10 ani entry-level era o bicicletă de 2.000 de lei, astăzi, o bicicletă…
Jidvei Weinland Trails revine cu o nouă ediție dedicată pasionaților de mountain bike, sub conceptul…
Vezi comentarii
Eu as castra toti proprietarii de caini lasati liberi/fara botnita/lesa etc. Am fost muscat de doua ori de caini din cauza stapinilor de nimic. Sincer, le-as da pumni cu rozeta in gura pana urineaza sange. La propriu.
Asta pentru umanitarii de gen "cainele era doar curios, n-a avut intentii rele".
As fugari javra aia pana as prinde-o si dupa aia as beli-o ca pe oaie. Mai ales sa fie copilul meu.
Bagamias picioarele in javre nenorociti bai oameni iubitori de javre imputiti nu mai am mila la caini de genu' asta, iubesc pisicile ca asa e mai bine ;)
Ce e de admirat este reactia pisicii si inca o chestie care mi se pare extraordinara, dupa ce fugareste cainele se intoarce langa copil, fara cuvinte.