Căutăm student/ă în anul 1 sau 2 (poate și 3), care să aprecieze ideea de bicicletă la oraș (și în alte părți), pentru practică plătită pe durata verii.
Ne va ajuta pe partea de consiliere a clienților la magazin (se va face un training pentru a acoperi cunoștințele de bază pe care trebuie să le cunoască), pe partea de vânzare cu amănuntul la locație, în organizarea evenimentelor din următoarea perioadă și (poate) pe partea de promovare online.
Motivația pentru a participa în programul de practică o așteptăm pe adresa marketing@biciclop.ro sau în mesaj privat. Cu curaj, abia așteptăm sa vă cunoaștem!
via Biciclop
Polar Street X este genul de produs care îți lasă o impresie clară încă de la început: este un ceas…
Obciniada nu e doar un festival de sport și muzică, și e o ocazie de a descoperi Bucovina, și dealurile…
În perioada 22–24 mai, la Câmpulung Muscel, are loc MTB Skills Camp Boot Camp Level 1, o tabără dedicată cicliștilor…
Vezi comentarii
Studenti adica elevi de liceu? sau elevi de facultate ?
De ce doar pentru studenti?