Rucsac Arkiv System

În curând pe piața rucsacurilor de oraș va apărea Spring Arkiv, cel mai nou produs a celor de la Mission Workshop 2012. Dar de ce ar fi acesta mai bun? După ceva vreme în cadrul căreia a tot testat astfel de accesorii cu ajutorul bicicliștilor din San Francisco, Mission Workshop a dezvoltat un rucsac căruia i se poate atașa un compartiment în care se pot transport obiecte mai valoroase. Nu există foarte multe detalii despre acest produs, dar filmul de mai jos ar trebui să mai spulbere din negura care îl înconjoară.

Traian Goga

Traian Goga este redactor FreeRider.ro încă de la începuturile revistei și reprezintă una dintre vocile care contează în ciclismul românesc.

Share
Published by
Traian Goga

Stiri Recente

Salzkammergut Trophy 2026: un festival al ciclismului în inima Alpilor austrieci!

Există concursuri pe care le faci pentru rezultat și există concursuri pe care le faci…

o săptămână in urma

Federația Română de Ciclism deschide primul centru permanent de pregătire pentru loturile naționale de ciclism, în Italia

În sportul de performanță, rezultatele nu apar peste noapte. În spatele fiecărei medalii stau ani…

o săptămână in urma

Parada Micilor Bicicliști 2026: locul unde începe viitorul ciclismului

În fiecare an vorbim despre campioni naționali, curse internaționale, biciclete noi și performanțe remarcabile. Dar,…

o săptămână in urma