Dacă discutăm de GPS-uri pentru biciclete, există și alte alternative în afară de cele oferite de Garmin. Spre exemplu există modelul Bryton Rider 50 dotat cu un monitor de 2,2 inci TFT, care promite o imagine bună indiferent de vreme. În plus, Bryton Rider 50 este rezistent în fața oricăror intemperii.
Cântărește doar 106 grame și rezistă sub apă timp de 30 de minute la o adâncime de 1 metru. Nu că ar fi o specificație de care te vei bucura vreodată, însă este menită să sublinieze rezistența aparatului pe vreme rea.
Nu beneficiază de touch screen însă prețul este cel care va compensa acest neajuns. Costul lui Bryton Rider 50 este de 499$, o afacere bună dacă ne îndreptăm privirea spre concurență.
Mai multe detalii obții pe corp.brytonsport.com.
via | Bryton Sport
Nu știu exact cum să încep altfel decât simplu: Delta Dunării pe bicicletă este ceva…
În weekendul 19–20 septembrie 2026, Câmpulung Muscel devine unul dintre punctele importante ale calendarului de…
Transilvania Bike Trails Race (TBT Race) revine în perioada 19–23 august 2026, la Saschiz, pentru…