O nouă bicicletă vintage în această rubrică, trimisă de cei de la Bița Color, care au readus la viață un Sputnik de producție sovietică.
Mai multe despre cum a evoluat restaurarea, poți vedea aici.
Așteptăm în continuare fotografiile voastre, cu câteva cuvinte despre bicicleta pe care o dețineți, pe echipa @ freerider.ro. Nu uitați că este foarte important ca bicicleta să fie bine încadrată în fotografie (nu tăiată sau ciopârțită).
Jagwire își extinde gama de produse dedicate frânării prin introducerea discului Pro LR3 și a…
Nu mai este mult până la Campionatul Național de Downhill, care va avea loc anul…
Dacă există un concurs care îmbină perfect mountain bike-ul tehnic, peisajele alpine și organizarea impecabilă…
Vezi comentarii
"aici" ...unde aici?
nu merge "aici"-ul.
Acum funcționează. Scuze!
am si eu o cursiera sputnik restaurata din 1976 dar i-am schimbat culoarea si mai multe piese de pe ea
Tocmai vara asta am reconditionat si eu un Sputnik exact ca si al vostru cu toate piesele originale,a fost a tatalui meu,doar ca al meu e verde :D si sunt foarte mandru de el :)